Prijzen


In onderstaande lijst zijn de verhuurprijzen in Euro's voor de woning vermeld.

Naast de huurprijs vragen we ook kosten voor het schoonmaken na vertrek (Euro 20) en voor gebruik beddengoed en handdoeken (eveneens Euro 20). In totaal Euro 40, onafhankelijk van de duur van uw verblijf.

De huurprijs dient binnen een maand voor de eerste dag van de huurperiode te zijn ontvangen, anders vervalt de reservering. Reserveringen zijn pas geldig nadat een aanbetaling van 50% van de huurprijs is voldaan. Uiteraard wordt deze aanbetaling verrekend met de huur, behalve indien de huurder zich terugtrekt. Dan wordt de aanbetaling alleen terugbetaald indien we de woning alsnog in de betreffende periode kunnen verhuren.

Huurders dienen voor 11:00 uur 's morgens de woning te hebben verlaten (in overleg). De woning is bij de start van de huurperiode vanaf 16:00 uur 's middags beschikbaar (ook in overleg).

Maand
Bedragen in Euro
Per week
Per nacht in de midweek
van maandag - vrijdag
Per nacht in het weekend
vrijdag - maandag
Januari3505595
Februari42565105
Maart45070110
April50075120
Mei55085130
Juni62595140
Juli675105145
Augustus675105145
September62595135
Oktober47575115
November3505590
December42565100